Notice: Undefined index: lang_change_flag in /data/web/amexaudio.sk/public_html/index.php on line 24 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/amexaudio.sk/public_html/index.php:24) in /data/web/amexaudio.sk/public_html/index.php on line 42 Amex Audio - ozvučenie a osvetlenie podujatí, video, LED steny, strechy a pódiá
Používaním webu vyjadruješ súhlas s používaním cookies a s podmienkami GDPRSúhlasím

Prehrať video

Koncerty

Kluby, štadióny, dodávky, kamióny

Firemné večierky

Najprv práca, potom LED stena

Festivaly

Vôňa rock’n’rollu. Zvuk leta

Orchester

Kryjeme chrbát dirigentom

Strechy a pódia

Na veľkosti záleží

Divadlo

Beat, či nebeat - to je otázka!

Turné

Kilometre zážitkov. A káblov

Televízne výroby

Každá obývačka má svoju superstar

Sme AMEX AUDIO, jedna z najvä荹ích a najvýznamnejších slovenských spoločností poskytujúcich kompletné technické riešenia pre všetky druhy podujatí, či ide o tisícové festivaly alebo televízne galavečery. Dokážeme zabezpečiť všetko od ozvučenia, osvetlenia, cez video a LED technológiu až po pódiové riešenia, konštrukcie a strechy. A samozrejme, skvelú partiu skúsených a kreatívnych profesionálov, ktorí milujú svoju prácu.

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1994. Naše začiatky však siahajú ešte do roku 1987, kedy náš zakladateľ, Laco Demčák, pôsobil ako zvukár legendárnych slovenských skupín a umelcov - Elánu, Vaša Patejdla, Modusu čii Beáty Dubasovej.

Po revolúcii sa Laco spojil so svojím bratom Igorom a za nasledujúce desaťročia vybudovali z rodinnej firmy na Slovensku významnú a renomovanú spoločnosť, ktorá je schopná technicky zabezpečiť prakticky akýkoľvek event. AMEX AUDIO už dnes neznamená len koncerty a turné, ale aj veľké firemné večierky alebo výroby populárnych televíznych šou ako Zem spieva, Najväčší Slovák či OTO.

Koncerty a festivaly však zostali aj naďalej našou srdcovou záležitosťou. Stáli sme a stojíme pri organizácii kultových slovenských festivalov ako Pohoda, Uprising či Bratislavské jazzové dni a technicky sme zabezpčovali stovky slovenských koncertov svetových hviezd akými sú Jethro Tull, Dire Straits či James Blunt.

Ozvučenie

Vtáka poznáš po perí, zvukára po zvuku! Pracujeme so špičkovou technikou, ktorou vieme nazvučiť akýkoľvek priestor od kaviarne až po štadión. Ako oficiálny slovenský člen rentalovej siete značky Meyer Sound disponujeme širokou škálou top audio systémov tejto renomovanej spoločnosti.

Technika

Osvetlenie

Buď svetlo! Osvetlenie Vášho eventu neberieme len ako nutnosť, ale aj ako umeleckú činnosť. Vďaka naším kreatívnym svetelným dizajnérom môže byť aj váš event jedinečný a nezabudnuteľný. Disponujeme rozsiahlym portfóliom svetelnej techniky najkvalitnejších značiek (Robe, Martin, Clay Paky), ktoré pravidelne dopĺňame o najnovšie modely.

Technika

Videoprojekcie

Pomocou našej širokej ponuky špičkových LED stien s dokonale čistým obrazom, ktoré dokážeme postaviť v akomkoľvek prevedení, kamerových systémov a strižní, premeníme vaše sny na realitu.

Technika

Konštrukcie

Na veľkosti záleží! Váš event dokážeme zabezpečiť nielen do najmenšieho, ale aj do najväčšieho detailu. V našej ponuke nájdete strešné konštrukcie a strechy všetkých rozmerov - od najväčších so zaťažením niekoľko ton, po tie najmenšie. Samozrejmosťou sú aj variabilné pódiové riešenia značky Nivtec.

Technika
Tel: +421 905 361 100
igor@amexaudio.sk

Amex Audio, s.r.o
Poľná 13
903 01 Senec
IČO:35975865
DIČ: SK 2022123136